Информація про проведення особистого прийому міським головою Хортівим С.І. 01.07.2019

02.07.2019
959

01 липня міський голова Хортів С.І. провів прийом громадян з особистих питань.

На прийомі були присутні начальник УЖКГ Жердєв Д.О., керівник УПСЗН Ковтун Н.І., в.о. директора КП «Муніципальний сервіс» Коваленко В.М., голова міської ради ветеранів Негребецька Л.А.

До Сергія Івановича звернулися з особистими і суспільними проблемами 19 мешканців міста. У зверненнях порушено 23 питання.

Більша кількість звернень на прийомі стосувались вирішення комунальних проблем.

Так, шість звернень стосувались проведення ремонту покрівлі по вул. Мендєлєєва, 61 та 37в, просп. Переможців, 25 та 30а, по вул. Будівельників, 39, корпус 2 та вул. Миру, 34а. Було озвучені питання комісійного обстеження безхазяйного будинку; перекриття проїзду між будинками, ремонту дорожнього покриття біля під’їздів та прибирання території по вул. Будівельників, 39, корпус 2; ліквідації ями під фундаментом будинку; встановлення лавки та ремонту альтанки по просп. Московський, 7; зрізу дерева, благоустрою прилеглої території та ремонту дитячого майданчика по просп. Переможців, 30а та інші. Також мешканці міста були незгодні з передачою будинку по вул. Будівельників, 34 новій керуючій компанії

Одне питання стосувалось нарахування субсидії.

Всі питання міський голова обговорив з присутніми на прийомі керівниками управлінь міської ради та комунальних підприємств і дав відповідні доручення щодо їх виконання.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись