Информація про проведення особистого прийому громадян секретарем міської ради Бусєнковим А.А. 07.10.2019

08.10.2019
1197

7 жовтня 2019 року секретар міської ради Бусєнков А.А. провів особистий прийом громадян.

На прийомі були присутні начальник УЖКГ Жердєв Д.О., заступник директора КП «Муніципальний сервіс» Моісєєв С.П., головний інженер КП «ШЕП» Радіонов С.П., голова міської ради ветеранів Негребецька Л.А.

До Анатолія Анатолійовича звернувся з особистими і суспільними проблемами 18 мешканців міста (з урахуванням колективних звернень - 23). У зверненнях порушено 23 питання.

Більшість звернень, а саме 16, стосувались вирішення комунальних проблем.

Так, сім звернення потребували проведення ремонту покрівель по вул. Володимирській, 30а, вул. Б.Хмельницького, 85, просп. Московський, 24а, вул. Володимирській, 32, вул. Володимирській, 12, вул. Б.Хмельницького, 79д, вул. Визволителів, 51а.

Також були озвучені інші питання комунального характеру. Це питання відсутності тарифу та отримання технічного проекту на електричне опалення, переносу електричних лічильників в квартирах деяких громадян, оплати боргу за послуги водопостачання, благоустрою доріг, захисту безпритульних тварин, ремонту під’їзду по вул. Володимирській, 32, ремонту електричної проводки в квартирі по вул. О.Бондаренка, 6, аварійного стану труби холодного водопостачання в підвальному приміщенні по вул.. Будівельників, 18 та інші.

Інші питання стосувались проблем відсутності субсидії на комунальні послуги, надання довідки про заробітну, роботи міської лікарні та т.і.

Всі питання секретар міської ради обговорив з присутніми на прийомі керівниками управлінь міської ради та комунальних підприємств і дав відповідні доручення щодо їх виконання.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись