Информація про проведення особистого прийому громадян міським головою Хортівим С.І. 02.09.2019

03.09.2019
727

2 вересня 2019 міський голова Хортів С.І. провів особистий прийом громадян.

На прийомі були присутні начальник УЖКГ Жердєв Д.О., головний інженер КП «Муніципальний сервіс» Моісєєв С.П., голова міської ради ветеранів Негребецька Л.А.

До Сергія Івановича звернулися з особистими і суспільними проблемами 10 мешканців міста (з урахуванням колективних звернень - 12). У зверненнях порушено 15 питань.

Більшість звернень на прийомі стосувались вирішення комунальних проблем.

Так, чотири звернення потребували проведення ремонту покрівель по вул.Володимирській, 27б, вул. Визволителів, 51а, вул. Будівельників, 30б, просп. Переможців, 10. Всі ці заяви мешканців за дорученням міського голови будуть ретельно обстежені.

Також було озвучено інші питання комунального характеру. Це питання відновлення асфальтового покриття по вул. Визволителів, 51а, зрізу дерева на кладовищі, заміни приладів опалення в квартирі по вул.. Б.Хмельницького, 103, усунення протікання від сусідів по просп. Московському, 3, надання допомоги в заміні газового стояку по вул. Володимирській, 45 та інші.

Інші питання стосувались надання дозволу на виготовлення проекту земельної ділянки біля будинку по вул. Володимирській, 12, стягування оплати за торгове місце на торгівельних рядах по вул. Володимирській.

Всі питання міський голова обговорив з присутніми на прийомі керівниками управлінь міської ради та комунальних підприємств і дав відповідні доручення щодо їх виконання.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись