Інформація про особистий прийом громадян секретарем міської ради Бусєнковим А.А. 20.01.2020

21.01.2020
1115

20 січня 2020 року секретар міської ради Бусєнков А.А. провів особистий прийом громадян в приміщенні Рубіжанської міської ради.

На прийомі були присутні заступник начальника УЖКГ Ковтун Т.С., директор КП «Муніципальний сервіс» Безгубенко І.С., директор КП «РВУВКГ» Подгайко Г.І., голова міської ради ветеранів Негребецька Л.А.

До Анатолія Анатолійовича звернулось з особистими і суспільними проблемами 18 мешканців міста. Колективних звернень надійшло – 4.

З урахуванням колективних звернень прийом відвідали 25 громадян. У зверненнях порушено 25 питань. Більшість людей звернулась за вирішенням комунальних проблем.

Так, з проведення капітального та поточного ремонту покрівель зареєстровано 2 звернення, а саме: по вул. Горького, 17 та по просп. Переможців, 27. Потребувало термінового втручання вирішення ситуації з аварійним колектором каналізації по просп. Переможців, 10б.

У мешканки по вул. Миру, 26 необхідна заміна електричного лічильника. Зареєстровано колективне звернення жителів по просп. Московському, 27 щодо ремонту козирку над їх під’їздом. Жінка похилого віку звернулась з проханням списати борги її покійного сина за послугу теплопостачання по вул. Визволителів, 61. Мешканка південної частини міста звернулась за допомогою у проведенні освітленні вулиці Забіркіно. Також актуальним питанням було колективне звернення щодо захисту безпритульних тварин (собак) у нашому місті.

Крім цього, на особистому прийомі громадян розглядалися питання щодо приватизації земельної ділянки інваліду війни по пров. Нахімова, відмови у призначенні субсидії, створення особистого електронного кабінету для споживачів міського газового господарства.

Всі питання секретар міської ради обговорив з присутніми на прийомі керівниками управлінь міської ради та комунальних підприємств і дав відповідні доручення щодо їх виконання.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись