Інформація про особистий прийом громадян секретарем міської ради Бусєнковим А.А. 02.03.2020

03.03.2020
825

2 березня 2020 секретар міської ради Бусєнков А.А. провів особистий прийом громадян в приміщенні Рубіжанської міської ради.


На прийомі були присутні начальник УЖКГ Жердєв Д.О., начальниця УПСЗН Ковтун Н.П., начальниця управління освіти Обаполенко О.В., директор КП «Муніципальний сервіс» Безгубенко І.С., спеціалістка відділу земельних відносин УЗАтаМ Мордвінцева О.В., депутати міської ради Радіонов С.П. та Ємець О.А., голова міської ради ветеранів Негребецька Л.А.


До Анатолія Анатолійовича звернулось з особистими і суспільними проблемами 19 мешканців міста. Колективних звернень надійшло 4. З урахуванням колективних звернень прийом відвідали 37 громадян. У зверненнях порушено 31 питання.


Більшість людей звернулась до очільника міста за вирішенням комунальних проблем.


Так, з проведення капітального та поточного ремонту покрівель зареєстровано 2 звернення, а саме: по вул. Володимирській, 27-А та вул. Володимирська, 23.
Актуальними для жителів міста на цей час є питання встановлення пільгового тарифу на електричне опалення в квартирах, встановлення додаткових електричних приладів опалення.
Колектив мешканців будинку № 4 по вул. 30 років Перемоги висловив незадоволення з переходом на обслуговування до ТОВ «Домком - Рубіжне». Житлі похилого віку по вул..Мєндєлєєва, 37-Б звернулись з проханням встановити лавку біля під’їзду.


На прийом завітали керівники дошкільних установ міста з питання сприяння у вирішенні такого важливого питання, як забезпечення виконання заходів з пожежної безпеки у закладах дошкільної освіти.


Всі питання секретар міської ради обговорив з присутніми на прийомі керівниками управлінь міської ради та комунальних підприємств і дав відповідні доручення щодо їх виконання.
.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись