Інформація про особистий прийом громадян першим заступником міського голови Башкіром О.В. 26.11.2018

27.11.2018
121

26 листопада перший заступник міського голови Башкір О.В. провів прийом громадян з особистих питань.

На прийомі були присутні начальник УЖКГ Жердєв Д.А., директор КП «БТІ» Чумак Н.В., директор КСТП «РТКЕ» Симоненко М.А., директор КП «Муніципальний сервіс» Подхватілін П.А.

До Олексія Віталійовича звернулися з особистими і суспільними проблемами 8 жителів міста, в тому числі три звернення були колективними. З їх урахуванням прийом відвідали 12 осіб.

Всі звернення жителів міста стосувалися вирішення комунальних проблем.

Так, два звернення стосувалися проблеми із заміною ділянки газопроводу при встановлення газового індивідуального опалення за адресами: вул. Володимирська, 36 та вул. Будівельників, 26; три звернення – питань невиконання умов договору з установки пільгового електричного опалення в квартирах - до теперішнього часу не зроблені роботи по установці електричних панелей та електричного лічильника по вул. Визволителів, 55а, просп. Московському, 26 та вул. Володимирській, 34.

Мешканка, яка проживає по вул. Менделєєва, звернулась з проханням відремонтувати гараж, який постраждав через стихійне лихо.

На прийомі зареєстровано колективне звернення щодо відновлення опалення у дитячий кімнаті "турист" по вул. Мєндєлєєва, 45а.

Всі питання перший заступник міського голови обговорив з присутніми на прийомі керівниками управлінь міської ради та комунальних підприємств і дав відповідні доручення щодо їх виконання.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись