Інформація про особистий прийом громадян міським головою Хортівим С.І. 05.11.2018

07.11.2018
433

5 листопада міський голова Хорті С.І. провів прийом громадян з особистих питань в будівлі Рубіжанської міської ради.
На прийомі були присутні керівники комунальних підприємств міста, управління праці та соціального захисту населення, управлінь та відділів міської ради, управління житлово-комунального господарства, міської ради ветеранів.
До керівника міста звернулися з особистими і суспільними проблемами 10 жителів міста, в тому числі 3 звернення були колективними. З їх урахуванням прийом відвідали 17 осіб. Тематика питань на прийомі зачіпала різні проблеми.
Жителів міста в більшості хвилювали питання комунального господарства, а саме: ремонту покрівлі будинку по вул. Іванова, 73; відсутність опалення в дитячій кімнаті школяра «Турист»; невиконання договірних термінів по установці електричного опалення в квартирі за бюджетні кошти по вул. Менделєєва, 37а; зрізу аварійного дерева по вул. Червоноармійській; ремонту плити балкону по просп. Переможців, 8а, ремонту покрівлі після урагану над квартирою по просп. Московському, 7б.
Мешканці, які проживають по вул. вул. Визволителів, 51а (3-й під'їзд), стурбовані низкою проблем: ремонтом ганку, усунення протікання покрівлі після проведеного капітального ремонту, встановлення огорож на асфальтовому покритті, щоб уникнути попадання дощових вод з вул. визволителів і інші.
Також на прийомі були озвучені питання виділення земельної ділянки приватному підприємцю для будівництва окремого входу в магазин.
Всі питання міський голова обговорив з присутніми на прийомі керівниками управлінь міської ради та комунальними підприємствами і дав відповідні доручення щодо виконання надійшли питань.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись