Інформація про особистий прийом громадян Безгинською К.М.

03.03.2020
748

Сьогодні, 26 лютого, в приміщенні Рубіжанської міської ради відбувся особистий прийом громадян заступницею голови Луганської обласної державної адміністрації із соціальних та гуманітарних питань Катериною Безгинською.
Під час прийому було розглянуто 5 звернень, у тому числі 2 - колективних.


Питання, які порушувалися, стосувались проведення капітального ремонту покрівлі житлового будинку по вул. Горького, 17, надання пільгового тарифу на послугу опалення, надання матеріальної допомоги для лікування за рахунок коштів обласного бюджету та інші.


На прийом завітали керівники дошкільних установ міста з питання сприяння у вирішенні такого важливого питання, як забезпечення виконання заходів з пожежної безпеки у закладах дошкільної освіти.
Колектив жителів будинку № 24 по вул. Миру звернувся з питанням законності оплати коефіцієнту корегування показань побутового лічильника газу населенню м. Рубіжного.


Катерина Миколаївна під час прийому уважно та ретельно звернула увагу на кожне звернення, рекомендувала заявникам більше співпрацювати з місцевою владою для вирішення проблемних питань.
За результатами прийому заступниця очільника області дала низку доручень для вирішення проблемних питань.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись