ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ

Шановні мешканці Рубіжанської міської територіальної громади!

Відповідно до Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470, зі змінами, у виконавчому комітеті Рубіжанської міської ради щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов, в ході якої перевіряються їх облікові дані.

До облікових даних, які насамперед необхідно щороку оновлювати, відносяться:

- довідка з реєстрації місця проживання та склад сім'ї;

- довідка з місця роботи;

- копії документів, що призвели до змін у складі сім'ї (якщо таке відбулося);

- копії пільгових документів (за наявності);

- Інформація з державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджує набуття право власності на об'єкт нерухомого майна (квартира/будинок), якщо таке право виникло і було зареєстровано та копія технічного паспорта на цей об'єкт.

Під час перереєстрації, яку здійснює секретар громадської комісії з житлових питань з'ясовано, що майже кожен третій громадянин з моменту взяття на облік ні разу не оновлював свою квартирну справу. Більше половини із тих, хто перебуває у черзі на поліпшення житлових умов у виконкомі районної у місті ради, роками не цікавляться станом квартирної черги, тому житлова комісія самостійно розшукує таких громадян, готуючи запити в різні інстанції для з'ясування обставин подальшого перебування таких громадян на обліку.

Отже, звертаємося з проханням до кожного громадянина, що перебуває на квартирному обліку у виконавчому комітеті Рубіжанської міської ради Луганської області, про своєчасне надання зазначених документів до своєї особової справи для мінімізації відповідних пошукових дій та уникнення прийняття рішення про зняття з квартирного обліку.

Прийом документів проводиться в управлінні житлово-комунального господарства Рубіжанської міської ради Луганської області, кабінет № 240.

Дні прийому (крім вихідних та святкових днів):

понеділок - четвер з 8.00 до 17.00,

перерва з 12.00 до 13.00

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись