ЗБЕРЕЖЕМО ЛІС РАЗОМ!

20.10.2021
58

Ліси – це легені планети, це зелений захисний екран, це – життя. Ліс – це сукупність лісової рослинності, ґрунту, тваринного світу, інших компонентів навколишнього природного середовища, що має важливе екологічне, економічне і соціальне значення.

Завжди людство ставилося до лісу, як до живої істоти, яка має свій характер, свої закони та правила, в якій існують чудеса, що не можуть бути пояснені з позицій людських законів. Так, ліси – живі, вони відіграють дуже велику роль у життєдіяльності всіх істот, включаючи людину.

Ліси як складова частина біосфери Землі та за рахунок своїх екологічних властивостей здійснюють кліматорегулюючі, середовище захисні, санітарні функції. Вони відіграють велику роль у збереженні водних і земельних ресурсів, служать місцем існування багатьох видів тварин, а також активно трансформують хімічні атмосферні забруднення, є резервом чистого повітря й поповнення атмосфери киснем.

Тому екологічна політика української держави передбачає забезпечення всебічної охорони лісів, організацію їх раціонального використання й відтворення.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись