Як застосовувати пільговий тариф на електроенергію за умови електроопалення, зі встановленим двозонним приладом обліку

21.01.2019
1142

Згідно постанови НКРЕКП України «Порядок застосування тарифів на електроенергію» від 23.04.2012 №498 зі змінами, за наявності окремого обліку споживання електроенергії за періодами часу розрахунки населення та споживачів, прирівняних до населення, які проводяться за двозонними тарифами, диференційованими за періодами часу, здійснюються за такими тарифними коефіцієнтами:

- 0,5 тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години);

- повний тариф у інші години доби.

Крім того, відповідно до постанови НКРЕ України «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню» від 26.02.2015 № 220 замість застосування ступінчатих тарифів за обсяг, спожитий до 100 кВт*год. електроенергії на місяць, та понад 100 кВт*год., при обладнанні у встановленому порядку житлових будинків, квартир та гуртожитків електроопалювальними установками застосовується тариф в період з 1 жовтня по 30 квітня (включно) при споживанні до 3000 кВт*год. на місяць – 90,0 коп. за 1 кВт*год. (з ПДВ) і при споживанні понад 3000 кВт*год. на місяць – 168,0 коп. за 1 кВт*год.(з ПДВ).

Таким чином, у разі виконання відповідних заходів та надання всіх необхідних підтверджуючих документів щодо обладнання об'єкта споживача (квартири) електроопалювальною установкою, енергопостачальник має підстави для застосування тарифу на електричну енергію як для населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками або електроопалювальними установками та кухонними електроплитами (у тому числі в сільській місцевості). Так, пільговий тариф на електричну енергію з використанням електроопалювальних приладів при споживанні до 3000 кВт*год. на місяць складатиме:

- 0,45 грн. за 1 кВт*год. (з ПДВ) в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години);

- 0,90 грн. (з ПДВ) у інші години доби.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись