Інформація щодо зміни міських автобусних маршрутів №109 та №101

07.08.2019
825

У зв'язку з проведенням реконструкції каналізаційного колектору на вулиці Студентській (на ділянці від вул. Менделєєва до вул. Померанчука) та перекриттям вул. Студентьска, вносяться зміни до схем руху автобусів на маршрутах загального користування № 101 «Стадіон-Забіркіне» та № 109 «Міськполіклініка-з/д міст». На час проведення реконструкції автобуси будуть спрямовані по вул. Померанчука та вул. Володимирській. Час прибуття та відправлення з кінцевих точок залишається незмінний.

У автобусному маршруті №109 «Міськполіклініка-з/д міст» відбулися такі зміни: замість з.п. «Міськполіклініка» автобус зупиняється на перехресті вул.Пушкіна та вул.Короленка, далі прямує по вул.Володимирській згідно попереднього маршруту.

У автобусному маршруті №101 «Стадіон-Забіркіне» відбулися такі зміни: після з.п. «Універсітет» автобус звертає на вул.Менделєєва та прямує через з.п. «Спецкомендатура» не звертаючи на міськполіклініку. У зворотньому напрямку автобус прямує по вул.Померанчука (з.п. «РІПТ»), звертає на вул.Володимирську («ІХТП проект»), далі згідно попереднього маршруту.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись