Інформація про виконання робіт на об’єктах житлово-комунального господарства з 29.03.2021 по 04.04.2021 року.

06.04.2021
581

Інформація про виконання робіт на об’єктах житлово-комунального господарства з 29.03.2021 по 04.04.2021 року.

КП «ШЕП»

Комунальним підприємством продовжуються виконуватися роботи з упорядкування та прибирання території міста. Так, співробітниками підприємства за минулий тиждень виконувалися роботи з прибирання (ручне прибирання сміття) біля лавок, урн з газонів, та біля пам’ятників по місту.

Здійснювалися підготовчі роботи з планування окремих земельних ділянок (розбиття газону), на яких буде здійснена висадка багаторічної рослини бирючини та квітів. Для покращення озеленення міста підприємством була проведена робота з посіву насіння на квіткових клумбах по вул. Миру.

Також за минулий тиждень проводилися роботи з механічного прибирання проїзних частин доріг по місту, вивезення опалого листя, гілля, хмизу, будівельного сміття та видаленої порості.

Підприємством не припиняється робота по вивезенню ТПВ з урн та несанкціонованих звалищ, великогабаритного сміття з прибудинкових територій багатоквартирних будинків та приватного сектору.

КП «Муніципальний сервіс»

Протягом минулого тижня, комунальним підприємством надавалися послуги з утримання житлових будинків та прибудинкової території, а саме:

- прибирання прибудинкової території;

- послуги слюсаря по прочищенню каналізаційних мереж та колодязів та проведення ремонтних робіт по зверненням мешканців міста по вул. Володимирська, 51, вул. Б. Хмельницького, 93, 99, 101, 103,103Б, 105, просп. Переможців, 6, 8, 8А, 8Б, вул. Миру, 22Б, вул. Визволителів, 104А, просп. Московський, 5А;

- виконано ремонтні робіт ліфту по вул. Володимирська,43, вул. 30 років Перемоги, 2;

- виконувалися роботи з обробки деревини для ремонту лавок та здійснено ремонт лави біля багатоквартирного будинку за адресою вул. Володимирська, 24, 51;

- виконання ремонтних робіт електричних мереж, заміна лічильників, встановлення світильників та закріплення електропроводів в місцях загального користування багатоквартирних будинків просп. Московський, 1, 11Б, 9, вул. 30 років Перемоги, 14Б, вул. Мєндєлєєва, 45, вул. Студентська, 32, вул. Володимирська, 23, 27Б, 32А, 34А, 51, вул. Б.Хмельницького, 89, просп. Переможців, 6, 29А, вул. Будівельників, 30Б;

- ремонт вхідних дверей за адресою по вул. Володимирська, 26;

- перевірка димовентиляційних каналів по просп. Переможців, 27, просп. Московський, 5,8, вул. Студентська, 33Б, вул. Володимирська, 30, 34А,39А, 39Г, вул. Будівельників, 18, вул. Визволителів, 104Б.

Також фахівцями підприємства здійснено відновлення димовентиляційного каналу за адресою просп. Московський, 1;

- проводилися роботи зі скління вікон в місцях загального користування за адресою просп. Переможців, 9А,10А,27А, вул. Мєндєлєєва,33А, вул. Б.Хмельницького, 105;

- здійснено роботи з обстеження на предмет ремонту піддашку за наступними адресами вул. Володимирська, 30, (4 під’їзд), вул. Студентська, 35, (1 під’їзд) вул. Володимирська, 30, (4 під’їзд) та проведено ремонт піддашку по вул. Володимирська, 39Г.

Фахівцями підприємства проводилися обстеження будинків на предмет несанкціонованого підключення до електромереж по вул. Студентській та виконано зняття показників з електролічильників у багатоквартирному житловому фонді міста.

КП «РВУВКГ»

Протягом тижня комунальним підприємством «РВУВКГ», з метою покращення якості води виконано заміну зворотнього клапана ВК-9. Здійснено планово попереджувальні роботи насосного обладнання КНС- 1, 2, 3.

Також було усунуто аварійну ситуацію по вул. вул. Почаївська. Аварійною службою КП «РВУВКГ» надавалися послуги з ремонту організаціям та підприємствам по вул. Студентська, 19 та вул. І.Богуна, 15.

Здійснено промивку (335 м) каналізаційних мереж, прочищення мереж та вичищення колодязів (13 од.), чистка ловушок (5 разів). Проводилися роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації (44 засмічень).

Також минулого тижня виконані роботи з накриття залізобетонними кришками 2-х колодязів.

ДКП «Люмен» КП «Міськсвітло»

У рамках своєї діяльності підприємство виконує роботи по утриманню, ремонту та реконструкції електромереж зовнішнього освітлення міста. Для створення комфортного світлового клімату міста 3769 ліхтарів вмикаються на вулицях Рубіжного з приходом темряви. Так за минулий тиждень підприємством виконано наступні види робіт, а саме:

- ремонт кронштейнів та світильників по вул. Першотравнева;

- монтаж лінії зовнішнього освітлення по вул. Луганська, пров. О.Матросова;

- демонтаж та монтаж лінії зовнішнього освітлення по вул. Набережна;

- проведення робіт з ремонту та налаштування програми світлофорного об'єкту на ділянці дороги по вул. Заводська – вул. Східна;

КСТП «Рубіжнетеплокомуненерго»

За минулий тиждень працівниками підприємства були проведені наступні роботи:

-здійснено огляд обладнання, поточний ремонт обладнання згідно графіку планово-попереджувальних робіт по котельням міста;

-проведені ремонтні роботи системи холодного водопостачання у приміщенні міської друкарні;

-здійснена перевірка стану та щільності різьбових та фланцевих з’єднань арматури та трубопроводів в межах котелень;

-виконано перевірку автоматики безпеки та роботи приладів КВП;

-перевірка запірних пристроїв на легкість ходу та щільність закриття роботи по обстеженню теплових мереж та теплових камер, усунення несправності.

Для стабільного опалення приміщень соціальної та бюджетної сфери міста робітники підприємства щодня виконують обстеження котелень міста та в найкоротший термін усувають виявлені несправності.

Роботи в сфері будівництва та ремонту продовжуються.

В сфері будівництва та ремонту продовжуються реалізовуватися проекти в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, а саме:

- капітальний ремонт будівлі ДЮСШ №1 по вул. Смирнова, 27а, м. Рубіжне. Продовжуються ремонтні роботи (оздоблювальні роботи господарсько-побутових приміщень, електромонтажні роботи);

- реконструкція частини гуртожитку по вул. Студентська, 28а,м.Рубіжне (ведуться ремонтні роботи).

Виконується проєктно-кошторисна документація по об’єктам:

-капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїздів та тротуарів на території обмеженій вулицями: пр. Переможців, вул. Мєндєлєєва, вул. Б.Хмельницького, вул. Володимирська.

Розроблена проєктно-кошторисна документація по об’єктам:

-реконструкція Рубіжанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8, м. Рубіжне;

-капітальний ремонт покрівлі багатоповерхового житлового будинку по вул. Мєндєлєєва, 63, м. Рубіжне;

-капітальний ремонт покрівлі багатоповерхового житлового будинку по вул. Студентська, 32А, м. Рубіжне;

-капітальний ремонт покрівлі багатоповерхового житлового будинку по вул. Володимирська, 28, м. Рубіжне;

-спортивний майданчик зі штучним покриттям Луганська обл., м. Рубіжне, вул. Будівельників, 28 – реконструкція;

-капітальний ремонт покрівлі багатоквартирного житлового будинку по вул. Червоноармійська, 17.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись