Вартість послуг з управління багатоквартирним будинком з 1 січня 2019 року

30.01.2019
1711

Відповідно до рішення виконавчого комітету Рубіжансьокої міської ради від 04.12.2018 № 655, за результатами проведеного конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку у м. Рубіжне призначено управителем багатоквартириних будинків комунальне підприємство "Муніципальний сервіс" (юридична адреса - вул. Іванова, 157) з 1 січня 2019 року.

Таким чином, мешканці міста з 1 січня 2019 року припиняють сплачувати КП "Бюро технічної інвентаризації" за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, та вносять оплату за послуги з управління багатоквартирним будинком з новою вартістю послуг по кожному будинку окремо комунальному підприємству "Муніципальний сервіс".

За отриманням розрахункового рахунку, інформацією щодо переліку та вартості робіт, які входять до складу послуги, мешканцям міста необхідно звернутися комунального підприємства "Муніципальний сервіс".

Детально з рішенням виконавчого комітету Рубіжансьокої міської ради від 04.12.2018 № 655 "Про призначення управителя багатоквартирних будинків" та ціною послуги з управління багатоквартирним будинком за 1 кв.м загальної площі квартир та нежитлових приміщень/житлових приміщень (додаток 1 до рішення) можна ознайомитись за даним посиланням.

Перелік робіт, які входять до складу послуги та структура ціни послуги з управління багатоквартирним будинком по кожному будинку окремо знаходяться за посиланням.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись