Відділення денного перебування 2019

Звіт
про роботу відділення Денного перебування
за 2019


У зв’язку з реорганізацією було утворено нове відділення Денного перебування, яке почало свою роботу з 02.09.2019 року.
З вересня місяця 2019 року відділенням денного перебування виявлено 1188 осіб, потребують надання соціальних послуг, них обслуговано 1188 осіб, ефективність роботи відділення – 100 %.
У з 02.09.2019 року у відповідності до Державних стандартів, запроваджений окремий облік соціальних послуг соціальної адаптації, консультування, представництва інтересів, соціальної та реінтеграції, соціальна профілактика. Надані наступні послуги:
послуга соціальної адаптації: одержало 648 осіб, здійснено 4 040 відвідувань, виконано 45,5 тис. заходів, що складають зміст послуги;
послуга консультування: одержало 531 особа, здійснено 649 відвідувань, виконано 859 заходів, що складають зміст послуги;
послуга представництво інтересів: одержало 45 осіб, здійснено 45 відвідувань, виконано 208 заходів, що складають зміст послуги;
послуга соціальної профілактики: одержало 154 особи, здійснено 468 відвідування, виконано 468 заходів, що складає зміст послуги.
Разом по відділенню обслуговано 1188 громадян, здійснено 5,2 тис. відвідувань та виконано 47 тис. заходів, що складають зміст послуг.
З вересня місяця 2019 року 648 осіб отримали послугу соціальної адаптації. Організація дозвілля та відпочинку – одним з видів соціальної адаптації громадян похилого віку , направленим на поліпшення психологічного здоров'я та навиків спілкування . З них 177 осіб відвідали біля клуб ветеранів «Зустріч». Б ули проведені наступні заходи: участь ветеранів в фестивалі – конкурсі «Таланти твої Рубіжне»; до Дня надано добродійний концерт в Кремінському обласному будинку інтернаті для людей та осіб з інвалідністю; для підопічних організовано дозвілля сімейне свято – надійний причал". Літературне об'єднання «Веселка райдуга » зібрало поетів на літературне читання «Здрастуй, осінь золота»; участь у відкритті нового навчального року в «Університеті третього віку»; відвідування міського музею до «Дня людини похилого віку»; виступ солістів клубу до дня Визволення України фашистських загарбників; вечір відпочинку «Осінній бал»; проведення Дня відчинених дверей соціальних послуг КУ «Територіальний центр» у школі №1 для людей похилого віку та осіб з інвалідністю; організація виставок народних майстрів Луганщини; проведення новорічного вечора для підопічних відділення.
З вересня місяця 2019 року в «Університеті третього віку» обслуговано 286 осіб, надано 2474 заходи по відвідуванням за 10 факультетами на 29 напрямах:
1. Здоров'я довголіття : основи здорового способу життя ; основи психології ; домашня хатня медична сестра; група здоров'я ; тренування пам’яті; культура не власна часу; аква - аеробіка ; краса косметика; йога, нумерологія; клуб «Гармонія»; літературний клуб "Натхнення".
2. Інформатика: основи комп'ютерної грамотності.
3. Лінгвістика: англійська мова ; українська мова .
Краєзнавство: відвідування музеїв ; екскурсії.
Народна творчість : танці .
Рукоділля: лозоплетіння ; вишивка хрестиком ; вишивка стрічками ; в'язання гачком та спицями ; кукли - мотанки; рукоділля (hand-made); малювання .
української державності.
Православ'я: основи православ'я .
Правознавство: консультація юристів ; приватних нотаріусів, клуб «Правова грамотність».
Школа фінансової грамотності.
За звітний період студенти Університету задоволенням відвідували клуби – «Гармонія» (естетико-психологічний), літературний клуб "Натхнення".
Укладено договір на жовтень місяць 2019 року з КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» для проведення лекційних занять з факультативу «Здоровий спосіб життя» та запрошені наступні головний лікар, кардіолог, отоларинголог, окуліст, дерматолог, гастроентеролог, гінеколог, мамолог.
В «Університеті третього віку» для організації дозвілля застосовується Волонтерський рух. його почалась з жовтня 2012 року залучення 8 волонтерів за 7 напрямками по 4 факультетам. З вересня місяця 2019 року в «Університеті третього віку» 32 волонтери проводили заняття за 10 факультетами по 29 напрямам, на проведення занять витрачено годин.
У вересні відділення здійснили екскурсійну поїздку у місто Лисичанськ, відвідали храм Андріївський на горі.
Проводилися заняття у естетико-психологічному клубі «Гармонія», який допомагає відкрити в собі внутрішні ресурси; знайти упевненість світ в душі; знайти друзів однодумців, людей близьких по духу.
В літературному клубі "Натхнення" проводилися заняття направлені на знайомство з поетичним світом поетів, письменників; розвиток усної виразної мови; розвиток відчуття прекрасного; розширення кругозору, творчих здібностей, мови, спілкування в крузі однодумців.
відділення активно відвідують заняття ЛФК з проведенням ознайомчих лекцій по різним видам захворювань . У біля постійно проводяться лікувально-оздоровчі заходи з використанням різних загальнозміцнюючих вправ , керівництвом медичної сестри з ЛФК . З вересня місяця 2019 року 136 осіб отримали комплекс лікувально-оздоровчих фізичних вправ .
Інноваційна послуга «Пункт прокату», надавалась з 2012 року відділенням соціально-побутової адаптації, з 01.07.2016 р. почала надаватись у денного перебування (в частинні надання послуги соціальної адаптації), з 02.09.2019 р. надається відділенням денного перебування. З вересня місяця 2019 року укладено 133 договори з 127 підопічними на надання в тимчасове користування технічних та інших засобів та надано в прокат 133 технічних засоба З вересня місяця 2019 року з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи на міському сайті розміщено 44 публікації.
З вересня місяця 2019 року 531 особа отримали послугу консультування, а саме:
консультації лікаря - терапевта,
лікаря – офтальмолога,
соціальних працівників,
психолога,
юрисконсульта.
Послуга консультування надавалась у вигляді: допомоги в життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів вирішення; наданні психологічної, юридичної допомоги; корекції психологічного стану та поведінки в повсякденному житті; просвітницької профілактичної роботи, консультативної допомоги; допомоги в зміцненні (відновленні) родинних суспільно корисних зв’язків; тестувань, тренінгів, психологічних патронажів вдома. Для підопічних проводились консультації з питань психологічного здоров'я, корекції поліпшення соціальним оточенням, підвищення самооцінки. Надавалися групові та індивідуальні послуги консультування; тренінги – спілкування; - бесіди з метою активізації самосвідомості на стан свого здоров'я.
З вересня місяця 2019 року у 45 осіб отримали послугу представництво інтересів: ведення переговорів отримувача соціальних послуг; допомога в оформленні або відновленні документів; сприяння в місця проживання або перебування; допомога у розшуку рідних та близьких, відновлення родинних та соціальних зв’язків.
Послугу соціальної профілактики з вересня місяця 2019 року у отримали 154 особи у вигляді лекцій, бесід, майстер-класів, організації навчання та просвіти щодо зміни поведінки на більш безпечну, що мотивує до здорового способу життя.
Згідно затвердженого графіку, з вересня місяця 2019 року, було прочитано 12 лекцій на теми: «Особливості в проблем людей похилого віку», «Участь людей у суспільному житті», «Соціальні питання людей похилого віку та осіб з інвалідністю сьогодні». Також проведено 14 бесід на теми: «Перша допомога при побутових травмах», «Роль ЛФК в при захворюваннях опорно-рухового апарату», «Остеохондроз, його профілактика», «Катаракта». Що треба знати про катаракту», «ГРВІ та грип, лікування та профілактика», «Остеопороз, профілактика його», «Гіпертонічна хвороба, симптоматика, профілактика ускладнень», «Харчові токсико – «Роль фітотерапії в здоров’ї людини» та 10 майстер-класів: «Вправи при вадах хребта», «Проведення фізіотерапевтичних процедур вдома», «Самомасаж при захворюваннях верхніх та нижніх кінцівок», «Вправи при захворюваннях судин верхніх та нижніх кінцівок», «Вправи при захворюваннях суглобів верхніх та нижніх кінцівок», «Фізичні вправи при артрозах дрібних суглобів верхніх та нижніх кінцівок».

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись