ВІДДІЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ВДОМА. ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ ДОГЛЯДУ ВДОМА

Для отримання послуги догляду вдома в КУ «Територіальний центр» відділення соціальної допомоги вдома громадяни звертаються в УПСЗН (вул. Руденко, 7) з письмовою заявою. УПСЗН у триденний строк направляє запити в органи охорони здоров’я для отримання медичного висновку та Державний реєстр про наявність/відсутність договору довічного утримання. Після отримання відповідей на запити УПСЗН приймає рішення про надання послуги догляд вдома і направляє документи в КУ «Територіальний центр».

Соціальна послуга догляд вдома в обсягах, визначених Законом України ст.28 Про соціальні послуги надається безоплатно, за плату або встановленням диференційованої плати.

Оплата соціальних послуг:

1) за рахунок бюджетних коштів:

- незалежно від доходу отримувача соціальних послуг особам з інвалідністю I групи;

- особам середньомісячний сукупний дохід яких становить менше двох прожиткових мінімумів;

2) з установленням диференційованої плати залежно від доходу отримувача соціальних послуг:

- осіб середньомісячний сукупний дохід яких перевищує два прожиткові мінімуми, але не перевищує чотири прожиткові мінімуми;

3) за рахунок отрумавача соціальних послуг або третіх осіб:

- осіб середньомісячний дохід яких перевищує чотири прожиткові мінімуми.

Відділення соціальної допомоги вдома надає послугу догляд вдома після здійснення первинного комплексного визначення індивідуальних потреб отримувача соцпослуги, складання індивідуального плану та укладання договору на надання соцпослуги догляду вдома.

Основні заходи, що складають зміст соціальної послуги догляд вдома, передбачають:

- Для отримувачів соцпослуги Ш групи рухової активності:

допомога у веденні домашнього господарства – закупівлю та доставку продуктів харчування, ліків та інших товарів; допомогу у прибиранні житла; дрібний ремонт одягу; оплата комунальних платежів; допомога у приготуванні їжі; супровід; представництво інтересів.

- Для отримання соцпослуги IV групи рухової активності:

- допомога у веденні домашнього господарства – закупівлю та доставку продуктів харчування, ліків та інших товарів; допомогу у прибиранні житла; дрібний ремонт одягу; оплата комунальних платежів; приготування їжі; прання та прасування білизни; представництво інтересів.

- для отримання соцпослуги V групи рухової активності:

- допомога у самообслуговуванні – заміна білизни, купання, допомога у користуванні туалетом, навчання навичкам самообслуговування, допомога у веденні домашнього господарства – закупівлю та доставку продуктів харчування, ліків та інших товарів; допомогу у прибиранні житла; дрібний ремонт одягу; оплата комунальних платежів; приготування їжі; прання та прасування білизни; представництво інтересів.

Для більш детальної інформації звертатися за адресами: УПСЗН (вул. Руденко, 7) т. 6-31-23

КУ «Територіальний центр» (вул. Будівельників, 25) т. 6-46-97

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись