За результатами робочої зустрічі з представниками громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Рубіжне»

06.02.2020
174

За результатами робочої зустрічі з представниками громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Рубіжне»

05.12.2019 та 30.01.2020 на зустрічі з представниками громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Рубіжне» в МКУ «Палац культури» спеціалісти УПСЗН Рубіжанської міської ради роз’яснювали зміни до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі. Враховуючи, поважний вік пільговиків, зрозуміло їх занепокоєння щодо впровадження нових змін, оскільки Порядок надання пільг, який діяв до жовтня 2019 року був їм зрозумілим.

Отримавши нові платіжки в лютому, ветерани знову занепокоїлися та ініціювали проведення додаткових роз’яснень. 04.02.2020 до УПСЗН завітали голова громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Рубіжне» С. Т. Данилов та його заступник С. М. Чехута. Отримавши відповіді та роз’яснення на всі запитання, пільговики висловили побажання зустрітися з представниками газового господарства, оскільки їм незрозуміло нарахування та списання коштів цією організацією.

Начальник Сєвєродонецького МРУЕГГ В. П. Кагала відгукнувся на запрошення і 05.02.2020 разом з начальником Рубіжанської дільниці О. М. Скакун поспілкувалися з представниками громадської організації та напрацювали «дорожню карту» щодо подальших дій ветеранів для уникнення можливих труднощів.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись