Двом мешканкам Рубіжанської територіальної громади присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»

29.06.2021
571

Указом Президента України від 07 травня 2021 року № 188/2021 «Про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» почесне звання «Мати-героїня» присвоєно мешканкам міста Рубіжне Манжулі Олені Олександрівні та Ушаковій Олені Андріївні.

В родині Манжул Олена Олександрівна з чоловіком Олександром Олександровичем виховують шість дітей (4 доньки та 2 сина). Життєрадісні, доброзичливі, тактовні, ввічливі діти, відкриті для спілкування та діалогу. Батьки завжди поруч, намагаються максимально підтримати дітей. Вони приділяють належну увагу вихованню дітей, вчать дітей отримувати радість від подолання труднощів, виражати себе в творчості, з належною увагою піклуються про моральний і фізичний розвиток дітей.

Ушакова Олена Андріївна виховує 4 сина та доньку. Це доброзичливі, врівноважені та товариські діти. Мати пишається своїми дітьми. Вона завжди поруч, відповідально ставиться до виховання дітей, піклується про моральний і фізичний розвиток дітей.

23 червня 2021 року на сцені міського Палацу культури міський голова Сергій Хортів вручив нагрудні знаки та посвідчення до почесного звання «Мати – героїня» нашим землячкам.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись