До уваги учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни!

14.02.2020
40

До 20 числа кожного місяця триває реєстрація кандидатів та збір документів для проходження реабілітації у 2020 році в лікарні «Калероя» -
м. Хісар (HFTLTR - Хісар), Республіка Болгарія. Відбір кандидатур для проходження медичної реабілітації здійснюється виключно ВМА Республіки Болгарія в індивідуальному порядку.

Окрім заяви, встановленого зразку, необхідно надати: копію документу (посвідчення), який підтверджує статус учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни; підписані згоду та правила поведінки і внутрішнього розпорядку; копії паспорта громадянина України (із зазначенням місця реєстрації) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон; копію документа, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, у якому зазначено реєстраційний номер облікової картки платника податків; копію виписного епікризу.

Відповідно до критеріїв болгарської сторони не можуть проходити реабілітацію пацієнти із наступними протипоказаннями: ускладнення, що вимагають додаткових операцій; епілептичні симптоми, патології серцевої та центральної нервової системи; стани фебрильної інтоксикації; алергія на медикаменти; нездатність до самообслуговування; реактивний психоз; виявлені пухлинні процеси; інсулінозалежний цукровий діабет.

За консультацією та додатковою інформацією щодо необхідних документів звертатись за телефоном: 0645700788 та на адресу електронної пошти: Luhansk@mva.gov.ua, відділ у Луганській області Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Форми заяви, згоди та правил поведінки прикріплені у файлах.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись