До уваги отримувачів житлових субсидій!

16.10.2020
292

В управлінні праці та соціального захисту населення розпочато розрахунок житлових субсидій на опалювальний період 2020-2021 років.

Всім домогосподарствам, які отримували субсидію в минулому опалювальному сезоні, вона буде призначена автоматично без звернення до УПСЗН.

За винятком громадян, які за інформацією житлово-комунальних організацій станом на 01.05.2020 мали заборгованості по сплаті за отримані послуги і до теперішнього часу не надали до УПСЗН документи що підтверджують оплату боргу.

В червні - липні поточного року домогосподарствам, які мали заборгованості по оплаті ЖКП, управлінням були надіслані повідомлення про необхідність протягом двох місяців сплатити заборгованість або укласти договір про її реструктуризацію для збереження права на отримання житлової субсидії. Громадяни, які не скористались такою можливістю, для отримання субсидії на опалювальний період мають подати новий комплект документів і зрозуміло, що заборгованість за житлово-комунальні послуги має бути сплачена.

На період карантину документи для призначення субсидії в УПСЗН можна надіслати через відділення поштового зв’язку, залишити у «скриньці» УПСЗН за адресою: вул. Руденко,7 або через веб-сайт Мінсоцполітики.

З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам обирати постачальника газу. Отримувачі житлових субсидій зобов’язані протягом 30 днів повідомити про зміну постачальника природного газу для правильного розрахунку розміру житлової субсидії. У випадку неповідомлення зазначеної інформації субсидія буде розрахована по тарифу на природний газ, який надає управлінню ТОВ «Луганськгаз Збут».

Надміру виплачену житлову субсидію громадяни повертають до державного бюджету добровільно або вона буде стягнута в судовому порядку.

Консультації з питань призначення та перерахунків житлових субсидій можна отримати за телефоном: 6-38-38.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись