До уваги мешканців міста!

02.09.2021
54

Діяльність закладів з надання соціальних послуг населенню незалежно від форми власності повинна здійснюватися відповідно до Закону України «Про соціальні послуги». Надавачі соціальних послуг мають відповідати Критеріям діяльності надавачів соціальних послуг, затвердженим постановою КМУ від 03.03.2020 № 185, у тому числі відповідати санітарним та протипожежним нормам.

Нагадаємо, що 21 січня 2021 року у місті Харкові у двоповерховому приватному будинку, переобладнаному під будинок для літніх людей «Золотий час», сталася пожежа. У приватному будинку проживали 33 особи похилого віку, 15 осіб загинуло.

Управління праці та соціального захисту населення звертається за допомогою до мешканців міста повідомляти про надавачів соціальних послуг недержавного сектору, які надають соціальні послуги з проживання та догляду громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, бездомним особам, особам, звільненим з місць позбавлення волі, особам із залежністю від наркотичних засобів чи психотропних речовин.

Якщо вам стало відомо про діяльність таких надавачів соціальних послуг у м. Рубіжне (з реклами, інформації з інтернету), просимо негайно повідомити УПСЗН телефоном (06453) 63153.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись