До уваги батьків та законних представників дітей з інвалідністю!

06.02.2020
184

З 2020 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» (зі змінами) (далі – Порядок) заходи з реабілітації мають можливість отримати діти з інвалідністю не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також і з іншими захворюваннями.

Згідно з Порядком вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів. Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня - 16 тис. гривень, III ступеня - 25 тис. гривень.

Перелік закладів охорони здоров’я, реабілітаційних установ, які здійснюють заходи із реабілітації дітей з інвалідністю, розміщені на веб-сайті Міністерства соціальної політики України (www.msp.gov.ua) у розділі «Інвалідність» - «Реабілітація дітей з інвалідністю».

Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до УПСЗН Рубіжанської міської ради заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі (далі - заява) із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:

паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;

індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу (із зазначенням ступеня обмеження життєдіяльності);

виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

УПСЗН Рубіжанської міської ради веде прийом громадян за таким графіком:

понеділок – четвер з 9-00 до 16-00;

п’ятниця з 9-00 до 15-00.

Телефон для довідок: 6-31-53.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись