Багатодітний батько отримав подарунки для дітей

16.09.2021
456

Щороку у третю неділю червня в Україні відзначається День батька. Метою свята є створення і розвиток сприятливих умов по зміцненню інституту сім'ї як основи суспільства та привернення уваги громадськості до важливості ролі батька у виховному процесі дітей, а також сприяння популяризації сімейного способу життя, формування відповідального батьківства.

Представники Луганської обласної державної адміністрації привітали багатодітних чоловіків, які самостійно виховують трьох і більше дітей. Усього на Луганщині проживають 29 таких сімей. На території Рубіжанської міської територіальної громади п’ять багатодітних родин, в яких діти виховуються тільки батьком.

13 вересня 2021 року до управління праці та соціального захисту населення Рубіжанської міської ради завітав мешканець селища Михайлівка, запрошений до участі у відзначені на обласному рівні заходів до Дня батька від Рубіжанської територіальної громади. Багатодітний батько отримав подарунки для дітей, вітальний лист від голови облдержадміністрації-керівника обласної військово –цивільної адміністрації Сергія Гайдая та подарунковий сертифікат від мережі супермаркетів «Сім’я».

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись