Профілактичні заходи

Рейд « СІМ’Я»

03 березня 2020 року, з метою перевірки цільового використання соціальної допомоги на дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування спеціалістами служби у справах дітей із залученням фахівців ЦСССДМ були відвідані сім’ї опікунів та піклувальників.

Спеціалістами перевірено умови проживання та виховання 7 дітей. Під час перевірок з опікунами та підопічними дітьми проведено бесіди щодо профілактики вживання алкогольних та тютюнових виробів, недопущення пропусків навчальних занять. За результатами рейду- порушень прав дітей та нецільового використання коштів соціальної допомоги, не виявлено.

4-5 березня 2020 року відбувся виїзд працівників служби у справах дітей із залученням фахівців ЦСССДМ по сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах. Мета рейду - перевірка умов проживання дітей та проведення профілактичної роботи з батьками щодо неналежного виконання батьківських обов’язків. Всього відвідано 15 сімей, в яких виховується 28 дітей.

За підсумками рейду було надано рекомендації батькам щодо усунення недоліків та попереджено про адміністративну відповідальність за ухилення від виконання батьківських обов’язків. Направлено 4 клопотання до ГУНП Рубіжанського відділу поліції щодо розгляду питання притягнення до адміністративної відповідальності чотирьох батьків. Підготовлено матеріали щодо постановки 4 дітей на облік служби у справах дітей, як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись