XIV выставка «МЕЖРЕГИОНАЛЬНЫЕ СВЯЗИ СЕВЕРО-ВОСТОЧНОГО АДМИНИСТРАТИВНОГО ОКРУГА СТОЛИЦЫ»

25.10.2021
926
В період з 03 по 06 вересня 2010 року у Виставковому центрі Північно-Східного адміністративного округу м. Москви на території Всеросійського Виставкового Центру (павільйон № 57) буде проведена XIV виставка підприємств та організацій округу, присвячена святкуванню Дня міста Москви.
В цілях зміцнення міжнародних зв'язків, розвитку ділових і дружніх відносин, діючих між Урядом Москви і Луганською областю, пропонується взяти участь у виставці підприємствам промисловості і малого бізнесу з регіонів Росії, України, Латвії, а також Північно-Східного адміністративного округу.
Учасникам будуть надані всі умови для формування експозицій кращих малих і середніх підприємств, що працюють в харчовій і переробної промисловості, які виготовляють товари народного споживання - одяг (у тому числі дитячий), взуття, трикотаж, меблі, продукцію машинобудування, приладобудування та інше.
Експозиційні площі (до 20 кв.м.) і стандартний набір устаткування будуть надані підприємствам і організаціям Луганської області на пільговій основі.
В рамках роботи виставки буде проведений міжрегіональний практичний семінар з міжрегіонального співробітництва, у якому візьмуть участь представники адміністрацій регіонів-учасників виставки, Префектури ПСАО, Комітету міжрегіональних зв'язків та національної політики Уряду Москви, Міжрегіонального маркетингового центру (м. Москва), а також підприємства-учасники експозиції.
Учасники виставки будуть нагороджені пам'ятними дипломами і почесними грамотами.
У разі виявлення бажання взяти участь у виставковому заході просимо Вас в термін до 20.07.2010 р. проінформувати відділ з економічного розвитку та залучення інвестицій управління економіки і інвестицій Рубіжанської міської ради на електронну пошту e-mail: invest@rubizhne.lg.ua, або за тел. 6-20-07.

Умови участі, бланки заявки-договору, заявки на додаткове обладнання та заявки на розміщення інформації в офіційному каталозі і оформлення диплому учасника додаються виключно в електронному вигляді.
СПРАВОЧНИК ЭКСПОНЕНТА

« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись