Виставково-ярмаркові заходи в Азербайджані 2016 році

05.10.2015
903

Повідомляємо, що Посольство України в Азербайджанській Республіці запрошує взяти участь представників урядових і ділових кіл України в найбільш перспективних для розвитку українсько-азербайджанської ділової співпраці міжнародних виставкових заходах у 2016 році, а саме:

1. 15-й Азербайджанській Міжнародній виставці «Туризм і Подорожі» AITF-2016 ( м. Баку, 7-9 квітня). Громадяни і туристичні компанії Азербайджанської Республіки (далі- АР) виявляють особливий інтерес до санітарно-курортного потенціалу України, що є традиційним місцем відпочинку вже багатьох поколінь азербайджанців. Зокрема, це санаторії Трускавця, Моршина, Закарпаття, Хмільника, Миргороду тощо. Посольство вже неодноразово організовувало для азербайджанських журналістів ознайомлювальні турне з висвітленням туристично-оздоровчих можливостей українських санаторіїв та пам’ятних місць, що їх оточують.
2. 15- Міжнародній виставці «Залізнична інфраструктура та рухомий склад, морська індустрія, авіація і транспортно-логістичні послуги» TRANSCASPIAN 2016 (м. Баку, 11-13 травня). У контексті створення і відкриття у 2016 році залізничного транспортного коридору «Баку- Тбілісі- Карс» актуальним є просування в АР продукції багатьох українських підприємств, призначеної для залізничної інфраструктури і рухомого складу, а також транспортно-логістичних послуг. Перспективною огляду на відновлення і розвиток «Великого шовкового шляху», є також співпраця у морській індустрії та авіації.
3. 10-й Азербайджанській Міжнародній виставці «Сільське господарство» і 22- Азербайджанській Міжнародній виставці харчової промисловості (м. Баку, 25-27 травня). Враховуючи, що 2015 рік проголошений в АР «сільськогосподарським роком», особливу увагу приділяє розвитку міжнародної кооперації у цій галузі та створено СП у сферах виноградарства, меліорації, вирощування зерна у зоні ризикованого землеробства, тваринництва, сільгоспмашинобудування тощо.
4. 23-Міжнародній конференції і виставці «Нафта та газ Каспію 2016» CASPIAN OIL & GAS 2016 (м. Баку, 7-10 червня). Суттєві зміни щодо вибору джерелі шляхів доставки нафти і газу на європейський ринок підштовхуватимуть Азербайджан і сусідні країни розробляти та реалізовувати проекти, які передбачають диверсифікацію маршрутів транспортування вуглеводнів власного видобутку на зовнішні ринки. Організація нових транзитних потоків вуглеводнів власного видобутку на зовнішні ринки. Організація нових транзитних потоків вуглеводнів з Каспійського регіону у європейському напрямку стане предметом розгляду наступної виставки і конференції CASPIAN OIL & GAS 2016, в яких традиційно беруть участь українські компанії і організації.
5. 2-й Азербайджанській Міжнародній виставці оборонної промисловості ADEX 2016(м. Баку, 27-30 вересня). Україна під час першої виставки ADEX 2014 (проходить раз на два роки) успішно дебютувала делегацією Укроборонпрому, яка представляла понад 20 українських підприємств.
6. 22-й Азербайджанській Міжнародній будівельній виставці Baku Build 2016 (м. Баку, 19-22 жовтня). На виставці традиційно представлені: будівельна техніка, будівельні та оздоровлювальні матеріали для інтрер’єрів, меблі, сантехника тощо. Продукція українських виробників шпалер, оздоблювальної плитки, будматеріалів, меблів та іншої будівельної продукції традиційно користується попитом в Азербайджані і тому викликає на виставках такого профілю.
7. 22-й Азербайджанській Міжнародній виставці та конференції «Телекомунікації та Інформаційні Технології» Bakutel 2016 (м. Баку, 30 листопада- 3 грудня). Уряд Азербайджану приділяє першочергову увагу розвитку інформаційно- комунікаційних технологій. Українські підприємства можуть запропонувати у цій сфері різноманітне обладнання, програмне забезпечення, засоби наземного і космічного зв’язку, системи контролю і безпеки тощо.
Участь представників українського бізнесу в таких виставкових заходах надає можливість значно розширити мережу ділових контактів, а також входження на ринок не тільки Азербайджану, а й всього Каспійського регіону.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись