«Весна в Гомелі»

18.09.2019
98
18-21 травня 2010 року відбудуться ХI Міжнародна універсальна виставка-ярмарок «Весна в Гомелі» та VII Гомельський інвестиційний форум в м. Гомель (Республіка Білорусь) за сприянням Гомельського облвиконкому та Гомельського відділення Білоруської торгово-промислової палати.
Мета виставки – демонстрація і просування новітніх зразків продукції, пошук ділових партнерів, встановлення взаємовигідних торгово-економічних контактів між регіонами Росії, України, Білорусі, країнами СНД та Євросоюзу.
У 2009 році експонентами виставки стали 200 іноземних представників ділових кругів, офіційних делегацій, фінансових і консалтингових компаній, підприємств та організацій з 22 країн світу.
Тематика виставки не має обмежень і дозволяє представити весь асортимент продукції виробничо-технічного призначення і товарів народного споживання.
У програму виставки включені презентації фірм, новітніх товарів і послуг, проведення бізнес-семінарів зустрічей. Учасники виставки зможуть взяти участь в конкурсі з наступних номінацій: краще оформлення стенду, краща презентація продукції, найоригінальніший продукт (товар, послуга), приз глядацьких симпатій.
У виставці візьмуть участь підприємства всіх областей Білорусі, регіонів Росії, України, Молдови, Прибалтики, країн далекого зарубіжжя.
Також інформуємо про те, що у зазначеному заході візьме участь офіційна делегація Луганської області.
У разі зацікавленості пропонуємо взяти участь у вищевказаних заходах та про результати рішення письмово та електронною поштою (euro@loga.gov.ua) проінформувати до 28.04.2010 відділ європейської інтеграції та виставкової діяльності Головного управління економіки облдержадміністрації.
Телефон для довідок: 0 (642) 53-80-52.
Додаток: умови та заявка учасника виставки.

« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись