Спеціалізована виставка «Енергоефективність 2010»

25.10.2021
894
Згідно п. 1 Плану заходів, спрямованих на формування в суспільстві свідомого ставлення до необхідності підвищення енергоефективності на 2010-2011 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25.11.2009 № 1425-р, у м. Київ з 9 по 12 листопада поточного року пройде спеціалізована виставка «Енергоефективність 2010».
Мета цього заходу - демонстрація новітніх зразків енергоефективного обладнання та інноваційних технічних рішень з вдосконалення виробничих процесів, популяризація переваг використання альтернативних джерел енергії, сприяння збільшенню обсягів споживання місцевих енергетичних ресурсів та виробництва енергоефективного устаткування.
Виставка сприятиме розширенню кола ділових партнерів, налагодженню співпраці з провідними фахівцями у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності.
Організатор виставки - Національне агентство України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів.
Прошу розглянути питання щодо участі Вашого підприємства у даній виставці та у разі Вашої зацікавленості звертатися до відділу з економічного розвитку та залучення інвестицій управління економіки і інвестицій Рубіжанської міської ради (каб. 497 виконкому, тел.. 6-20-07, факс: 6-20-43, e-mail: invest@rubizhne.lg.ua ).
Організаційна інформація та умови участі наведені у додатках та розміщені на веб-сайті виставочного центру за адресою:
http://www.tech-expo.com.ua
Додатки:
1. Організаційна інформація
2. Бланк стенд укр. 2010
3. Заявка контракт укр. грн. 2010
4. Умови участі укр. євро 2010Спеціаліст відділу
з економічного розвитку
та залучення інвестицій А.М.Лисенко

« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись