SMART FIELD DAYS 2018

01.08.2018
990

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Луганської обласної державної адміністрації ТОВ «Революшен Експо» звернулость до Департаменту з пропозицією щодо участі аграрних компаній області у експозиції на виставці - демонстрації та розумних днях поля - Smart Field Days 2018, які відбудуться 15-19 серпня 2018 року, за адресою: вул. Технікумівська, 4, смт. Немішаєве-1, Бородянський р-н, Київська обл., на експериментальному полі ВП НУБіП України «Немішаївського агротехнічного коледжу».

Виставка в першу чергу, буде сприяти розвитку аграрного сектору України, у роботі виставки будуть приймати участь студенти Немішаєвського агротехнологічного коледжу та інших освітніх закладів - майбутні аграрії України, в рамках виставки буде проведено ряд заходів ділові програми, панельні дискусії, освітня конференція, ярмарки вакансій, шоу-техніки, шоу-інновацій та інше.

Про виставку: Smart Field Days - комплексний agro-place, спрямований на презентацію та впровадження інноваційних, розумних та it - технологій в АПК. Smart Field Days - буде проводитися на експериментальному полі ВП НУБіП України «Немішаєвського агротехнічного коледжу», площею 18 га розташованому в 27 км від Київа.

Smart Field Days - це різномаїття інновацій, розумних та it - технологій і сільськогосподарської техніки в дії, на спеціально підготовленому полі, що максимально повно розкриє всі їх можливості для сучасних аграріїв.

Мета виставки: Знайомство аграріїв з останніми розробками та інноваційними і it-технологіями в сільському господарстві, за допомогою яких можна полегшити сільськогосподарські роботи, збільшити кількість виробленого продукту і поліпшити його якість.

Тематичні напрямки:

- Технології «розумний фермер» та «розумна ферма»,

- Автоматизація виробництва АПК на всіх рівнях: розумне землеробство та тваринництво.

- Картування, GPS-моніторинг та навігація.

- Drone s та робототехніка.

- С/Г техніка нового покоління.

- Інновації в селекції та передові рішення в харчових технологіях.

- Інновації в біоінженерії для АПК.

- Системи комерційних комунікацій і тендерних систем.

- Вертикальне фермерство,

- Smart-логістика.

- Smart пакувальні технології.

- Технології blockchain, bigdata.

- Енергоефективні технології та інще.

В разі наявності зацікавленності просимо проінформувати Департамент щодо зацікавлених підприємств на електронну адресу: food2016@i.ua.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись