Проведення виставок

10.09.2015
1030
За інформацією Посольства України в Королівстві Бельгія, у північному регіоні країни – Фландрії щороку проводиться найбільша торгівельна виставка «FlandersInternationalTradeExpo», що збирає щороку понад 75 тис. відвідувачів.
Організатор виставки «FlandersInternationalTradeExpo».
Темою стенду можуть бути як туристичний, транспортний чи виробничий потенціал, так і товари або послуги, які українські компанії бажають просувати на бельгійський ринок.
Участь у виставці передбачає презентацію, а також можливість організації семінарів з бізнесовими колами Фландрії. Орієнтований розрахунок витрат та електронна презентація виставки, яка містить, зокрема, орієнтований план організації виставки, додаються.
Більш детальну інформацію можна отримати за тел.: + 32 (0) 9 241 5500/241 55 11; e-mail: info@ijv-ifas.be та на сайті: http://www.ijv-ifas.be/
За інформацією Посольства України в Йорданії, у період з 12 по 15 жовтня 2015 року у м. Аммані (Йорданія) планується проведення міжнародної виставки «Rakhaa Expo 2015».
Тематичними розділами виставки є енергетика та відновлювальна енергетика, інформаційно-технологічні системи, фармацевтична та медична промисловість, будівництво та будівельні матеріали, нерухомість та інвестиції в нерухоме майно, туризм та туристичні інвестиції, телекомунікації та Інтернет – провайдери, продукти харчування, сільське господарство, ветеринарія, тваринництво, фінансовий і банківський сектор, електричне обладнання, комп’ютери і побутові прилади, поліграфія, видавництво, побутові та офісні меблі, легка промисловість, вироби із шкіри та ювелірні прикраси, косметика.
Заявки на участь у міжнародній виставці «Rakhaa Expo 2015» приймаються до 17 вересня 2015 року.
Організатором виставкового заходу є Асоціація бізнесменів аль-Раха та група компаній Афак.
Більш детальну інформацію можна отримати за тел.: + 9627 9686 8960; e-mail: suhair@afaqgroupadv.com та на сайті: http://rakhaaexpo.com/en/index.html
Відповідно до листа Міністерства закордонних справ України від 14.08.2015 № 640/14-800-2123, у період з 29 по 30 вересня 2015 року у м. Туркменбаші (Туркменістан) планується проведення щорічної Міжнародної виставки і туристичної конференції «Туризм і подорожі, які відбудуться в Національній туристичній зоні «Аваза».
Мета і завдання міжнародної туристичної виставки та конференції – стати комунікаційними і дискусійним майданчиком для налагодження ділових контактів між представниками компаній у сфері турбізнесу, фінансових, проектних і будівельних організацій, виробників і постачальників туристичних товарів та послуг.
Більш детальна інформація розміщена на сайті Державного комітету Туркменістану з питань туризму: http://www.tourism.gov.tm/index.php/ru/.../578-2015-08-10-11-39-41.
За інформацією Посольства України в Турецькій Республіці, у період з 23 квітня по 30 жовтня 2016 року у м. Анталія (Турецька Республіка) планується проведення міжнародної виставки із садівництва, квітів та рослин «EXPO 2016 Antalya».
Тематика виставки – «Квіти та діти», філософія – «Зелений світ для майбутніх поколінь», салоган заходу – «Озеленити майбутнє». У рамках зазначеного заходу розглядатимуться наступні підтеми: «історія», «біорізноманітність», «стійкий розвиток» та «зелені міста».
Очікується, що зазначена виставка буде одним з найбільших заходів у світі на визначену тематику з приблизною кількістю відвідувачів близько 8 млн. осіб. Виставка підтримується на державному рівні. Інформація щодо виставки, буклет заходу та його специфікація додаються.
Більш детальну інформацію можна отримати за тел.: + 90 242 242 3976; та на сайті: www.expo2016antalya.org.tr.

« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись