Перший Національний фестиваль представників малого та середнього бізнесу «Підприємництво України: інновації і розвиток». Четверта спеціалізована регіональна виставка-ярмарок досягнень малого і середнь

25.10.2021
899
Виходячи з того, що розвиток підприємництва є одним із нових стратегічних напрямів в економічній політиці нашої держави, Торгово-промислова палата України спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою за підтримки облдержадміністрації та обласної ради проводять Перший Національний фестиваль представників малого та середнього бізнесу «Підприємництво України: інновації і розвиток» (далі - Фестиваль), який відбудеться з 24 по 27 листопада 2010 року.
Основною метою даного заходу є демонстрація досягнень в малому і середньому бізнесі України, сприяння залученню інвестицій, посилення впливу інноваційного малого підприємництва на конкурентоспроможність економіки України.
Для участі у Фестивалі запрошуються представники малого та середнього бізнесу, бізнес-асоціацій з усіх регіонів України, представники міжнародних організацій, органів державної влади, науково-освітні установи, фінансові та банківські структури, а також представники засобів масової інформації.
Передбачається формат проведення Фестивалю у вигляді ділових заходів (конференцій, круглих столів, семінарів, майстер-класів) щодо різних питань розвитку підприємництва. Фестиваль стане ефективним інформаційним майданчиком для обміну досвідом, зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.
За підсумками Фестивалю будуть розроблені Резолюції та Рекомендації по окремим тематичним блокам, спрямовані на підвищення ролі малого та середнього бізнесу в процесі економічного росту в регіонах України.
Фестиваль буде проходити в Міжнародному бізнес-центрі (м. Донецьк, вул. Університетська, 2а) та в Донецькій торгово-промисловій палаті (м. Донецьк, пр. Київський, 87).
Участь у заході безкоштовна. Проїзд та проживання в готелі – за рахунок учасників Фестивалю. Реєстраційний внесок з учасників не стягується.
Під час проведення Фестивалю проходитиме Четверта спеціалізована регіональна виставка-ярмарок досягнень малого і середнього бізнесу: «Малий бізнес України – 2010» (далі – виставка).
Основною метою проведення даної виставки є реклама і пропаганда малого бізнесу як можливості поліпшення добробуту населення, демонстрація можливостей підприємств і підприємців, що працюють у сфері малого і середнього бізнесу в Україні, а також налагодження ділових зв'язків і контактів між ними.
До участі у виставці запрошуються представники малого та середнього бізнесу з усіх регіонів України, які готові представити свої товари та послуги в рамках даного заходу.
Організатори планують наглядно представити досягнення кожного регіону окремими групами стендів.
Кожному регіону буде представлена обладнана виставкова площа розміром 10 м2 для розміщення інформації та досягнень ведучих підприємств, виробничої та невиробничої галузей, регіону.
Організаційний внесок складає: 1500 грн + ПДВ.
Також приймаються заявки від окремих представників малого бізнесу на індивідуальних умовах.
Термін подачі заявок для участі у Фестивалі та виставці до 22.11.2010.
Додаткова інформація та адресні реквізити для подачі заявок: 83007, м. Донецьк, пр. Київський, 87.
Контактні телефоні: 304-80-60. 335-02-99; факс: 304-80-48; адреса електронної пошти: csme@csme.donetsk.ua.
Координатори підготовки: – Ануфрієв Максим Юрійович, Скоробогатова Ганна Сергіївна.
Інформаційні матеріали про Фестиваль та виставку розміщені на сайті: www.cci.donbass.com.
Пропонуємо суб’єктам малого та середнього бізнесу м. Рубіжне взяти участь у вищевказаних заходах. У разі зацікавленості даною інформацією, для формування переліку учасників, просимо надати контактну інформацію про учасника (відповідно додатку) до відділу з питань економічного розвитку та регуляторної політики до 10.11.2010 р. в паперовому вигляді та електронною поштою: invest@rubizhne.lg.ua.

« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись