Міжнародна виставка «Food Week Korea 2015»

10.11.2015
989

За інформацією Посольства України в Республіці Корея, у період з 18 по 21 листопада 2015 року в м. Сеул проходитиме міжнародна виставка «Food Week Korea 2015», яка є однією з найбільш рейтингових міжнародних виставково-ярмаркових заходів у сфері харчової промисловості.
Беручи до уваги інтерес корейських компаній до української харчової продукції, зокрема: олії соняшникової, борошна, круп, яєчного порошку, сухого молока, сиру твердого, меду, алкогольних напоїв, кондитерських виробів тощо. Участь українських компаній у виставці дозволить не тільки представити харчову продукцію вітчизняного виробника, але й ознайомитися з потребами ринку Республіки Корея.
Посольство України в Республіці Корея готове представити інтереси компаній, котрі не мають змоги взяти участь у виставці безпосередньо, за умови, якщо зацікавлені підприємства надішлють на адресу Посольства свої рекламні матеріали (друковані, відеоматеріали) та зразки продукції.
Контактна особа від Посольства - Горопаха Сергій, тел.: + 82-10-7370-1980, електронна адреса: serhii.horopakha@mfa.gov.ua.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись