Книжкова ярмарка

05.10.2015
1049

За інформацією Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах, у період з 4 по 14 листопада 2015 року під патронатом Його Високоповажності шейха Султана бін Моххамеда Аль Касімі, члена Вищої Ради та правителя емірату Шарджа, в також за сприяння Управління книжкових справ Шарджі проходитиме 34-й міжнародний книжковий ярмарок «Sharjah International Book Fair-2015» (Ексоцентр, Шарджа).
Захід покликаний сприяти розвитку діалогу між культурами та зміцненню співпраці між різними фахівцями книжкової індустрії, зміцнюючи в такий спосіб статус Шарджі як міжнародного майданчика для культурного та інтелектуального спілкування між різними народами всього світу.
Планується, що участь у заході візьмуть кращі автори світу, які поділяться своїм досвітом та натхненням, а окрім з них представлять свої нові літературні твори.
У рамках заходу також започатковано фонд у розмірі 300 000 дол. США під назвою «Sharjah International Book Fair’s Translation Grant Fund», який надає літературних творів та назв на різні мови. Зазначений грант може бути цікавим для видавців та менеджерів агентств перекладу, зацікавлених у купівлі та продажу прав на переклади книг для публікації на різних мовах.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись