«Agro Expo- 2018»

07.08.2018
927

Кіровоградська обласна державна адміністрація вернулась до Департаменту агропромислового розвитку Луганської обласної державної адміністрації з пропозицією взяти участь у Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки «Agro Expo- 2018» (далі -Виставка), яка проходитиме з 26 по 29 вересня 2018 року у м. Кропивницькому.

За наданою інформацією виставка проводиться вже шостий рік і є найбільшою агропромисловою виставкою в Україні, яка має 125000 кв. м. відкритої та 22500 кв. м. критої виставкової площі, де буде представлено широку номенклатуру сільськогосподарської техніки як вітчизняних, так і зарубіжних брендів, а також пройде польова демонстрація техніки та технологій для агропромислового комплексу України на полігоні площею 16 га.

Виставка це також місце проведення ділових форумів, спеціалізованих майданчиків для діалогу між представниками влади, великих машинобудівних компаній, топ - менеджерами іноземних і вітчизняних агрокорпорацій, а також експертами у сфері агропромислового комплексу міжнародного рівня.

У 2017 році участь у Виставці взяли 585 профільних компаній, серед них такі відомі бренди, як John Deere, Massey Feguson, Horsh, Deutsche Agrartechnik, Lemken, Great Plains, Versatsle та ін., а також вітчизняні - Elvorti, Лозівські машини, Укрсільгоспмаш, Завод Кобзаренка, Велес- Агро, Бердянські жниварки та ін. Загалом виставку відвідало близько 27 тисяч осіб.

Для презентації Луганщини на безоплатній основі надається 36 кв. м. виставкової площі критого павільйону.

У разі зацікавленості щодо участі у виставці просимо звертатися до Департаменту агропромислового розвитку Луганської обласної державної адміністрації в термін до 07.08.2018 на електронну адресу: food2016@i.ua.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись