Засідання Комітету економічного розвитку Північно-західного Луганського субрегіону

17.09.2021
958

У виконавчому комітеті Лисичанської міської ради 2-3 березня 2010 року відбулося засідання Комітету економічного розвитку Північно-західного Луганського субрегіону. Метою заходу є реалізація Проекту «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність», який впроваджується за технічної підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) задля розробки і втілення регіонального плану економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності нашого регіону.

У дводенному засіданні прийняли участь члени делегації м. Рубіжне, яка сформована з представників органу влади, місцевих підприємств, бізнесу та громадських організацій.

Основні питання, які були розглянуті на засіданні Комітету, це ознайомлення з прикладами з практики регіонального розвитку в Чеській Республіці, обговорення Економічного профілю Північно-західного субрегіону Луганської області, який було розроблено з допомогою економічних підрозділів міст Северодонецька, Рубіжне, Лисичанська та Кремінського району, ознайомлення із звітами про опитування думки підприємців та представників органів місцевого самоврядування щодо питань економічного розвитку, визначення критичних питань та головних галузей виробництва нашого субрегіону, розробка Стратегічного бачення, визначення слабких та сильних сторін нашого субрегіону та місцевої економіки, оцінка можливостей та загроз місцевому економічному розвитку.

Відповідно до плану дій наступне засідання Комітету економічного розвитку Північно-західного Луганського субрегіону планується провести у місті Рубіжне наприкінці березня 2010 року.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись