Відбулося засідання робочої групи з функціонального аналізу та оцінки состеми управління Рубіжанської міської територіальної громади

14.07.2021
426

Програма ООН з відновлення та розбудови миру, Компонент "Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади" проводить дослідження з функціонального аналізу систем управління територіальних громад Луганської і Донецької областей. Рубіжанська міська територіальна громада була обрана як одна з громад для дослідження. Метою цього дослідження є оцінка потенціалу новоствореної громади у напрямі функціонування загальної системи управління, бюджетування та фінансового менеджменту, надання адміністративних та соціальних послуг, кадрового забезпечення, долучення громади до цілей сталого розвитку. Для цього при Рубіжанській міській раді була створена відповідна робоча група.

На першому засіданні робочої групи були присутні заступник міського голови Віталій Матухно та представники різних відділів і департаментів: начальниця відділу інвестиційної політики – Наталія Коваленко, начальниця відділу персоналу – Світлана Калганова, начальниця ЦНАП – Уляна Матвієнко, заступниця начальника УПСЗН – Олена Григоренко, головна спеціалістка фінансового управління – Олена Євдокимова, начальниця відділу управління ЖКГ – Тетяна Ковтун, головна спеціалістка Управління економіки Світлана Кондіна. На зустрічі обговорювались сильні та слабкі сторони системи управління громадою та установ, що надають публічні послуги, кадрове забезпечення, матеріальна спроможність і фінансове забезпечення громади; розглядалися питання, які мають бути висвітлені в аналізі, обговорювалось необхідність проведення анкетування для виявлення думки мешканців громади.

Просимо мешканців громади долучитися до дослідження та висловити думку стосовно окремих аспектів функціонування та розвитку Рубіжанської міської територіальної громади. Опитування є анонімним. Результати опитування будуть використані в узагальненому вигляді для оцінки системи управління і потенціалу територіальної громади, а також допоможуть у розробці відповідних рекомендацій та підготовці плану організаційного розвитку громади.

Посилання на анкету для мешканців Рубіжанської громади:

https://forms.gle/SaZpA5eAcpR3FiZo9

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись