Відбулася зустріч щодо сприяння співпраці з Громадською організацією "Бюро гендерних стратегій і бюджетування"

30.01.2020
635

30.01.2020 року відбулася зустріч щодо сприяння співпраці з Громадською організацією «Бюро гендерних стратегій і бюджетування» за участю представників відділу економічного аналізу та інвестиційної політики, відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради та експертів проекту ООН Жінки.

У ході зустрічі були обговорені питання протоколу засідання, яке відбулося 11.11.2019 року у Рубіжанській міській раді з метою подальшого визначення програм, які потребують найбільшої уваги при формуванні бюджетного паспорту міста Рубіжне.

Визначено необхідність розширення робочої групи щодо сприяння співпраці з Громадською організацією «Бюро гендерних стратегій і бюджетування» представниками жінок групи самодопомоги.

Також актуальним залишається питання взаємодії громадськості з органами самоврядування. Зроблено акцент на необхідності підвищення рівня обізнаності представників громади міста Рубіжне щодо можливостей взаємодії з органами самоврядування, а також організації дозвілля дітей дошкільного віку, дітей з обмеженими можливостями. Також є важливим залучення дітей та молоді до занять спортом, особливу увагу необхідно приділяти дітям із соціально вразливих сімей.

По результатам зустрічі виділені основні напрямки формування бюджетного паспорту міста Рубіжне з позиції гендерної рівності.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись