Cемінар на тему: «Республіка Корея-Україна: обмін досвідом з підвищення прозорості у сфері будівництва за бюджетні кошти».

21.07.2016
992

Представники відділу економічного аналізу та інвестиційної політики Рубіжанської міської ради взяли участь у семінарі на тему: «Республіка Корея-Україна: обмін досвідом з підвищення прозорості у сфері будівництва за бюджетні кошти», який відбувся 14 липня 2016 року у м. Києві з метою обміну корейського досвіду розвитку прозорого сектора громадського будівництва.
Модераторами даного заходу стали: Дмитро Роменський, заступник міністра інфраструктури України; Ніл Волкер, координатор ООН та Постійний представник ПРООН в Україні, Лі Ян-гу, посол Республіки Корея в Україні, Балаш Хорват, директор ПРООН Сеул центр політики, Вон- скоро Пак, мер Сеула через відео звернення, Ін-Сок Ко, помічник Сеульського міського голови.
З метою ефективного способу запобігання в практиці неякісних будівельних робіт, Муніципалітетом Сеулу створено антикорупційну Систему прозорого будівництва (СПБ), в якій використано передові інновації ІТ-індустрії країни в процесі будівництва, які надають прозорість всім виробничим процесам будівництва. Всі процеси будівельних робіт за бюджетні кошти керуються через ряд взаємопов’язаних систем, які дозволяють відкривати інформацію для громадськості. Така система в Кореї впроваджена у 2012 р.
Делегація Сеулу поділилася накопиченим досвідом та деякими рекомендаціями з питань політики в цілях підвищення прозорості в будівництві за державні кошти, беручи до уваги, що українська сторона - зацікавлена сторона в області відкритих даних та прозорості.
В ході відкритої дискусії обговорені питання «Досвіду міст та регіонів України щодо прозорості та антикорупції – що з Корейського досвіду можливо перейняти?».
Також обговорені шляхи розробки даних і потенційні способи застосування та впровадження досвіду в Україні.
15 липня 2016р. Міністерством інфраструктури України підписано Меморандум про співпрацю з Кореєю, в рамках якої в Україні запровадять нові IT-сервіси з контролю за виконанням робіт, що здійснюються за державний кошт. Нові IT-сервіси в Україні дадуть прозорість всім виробничим процесам будівництва. Така система забезпечить відстеження громадськістю, як відбувається ремонт дороги, будівництво тих чи інших інфраструктурних об’єктів від самого початку робіт і до їх завершення.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись