Проведення Всесвітньої виставки «ЕКСПО-2020»

12.02.2018
361

За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України повідомляємо, що 20.10.2020–10.04.2021 рр. у м. Дубай, ОАЕ, заплановане проведення Всесвітньої виставки «ЕКСПО-2020», яка має стати найбільшою подією у світі, основною темою якої визначено «Об’єднуючи Розум, Створюємо Майбутнє».

Виставка буде присвячена пошуку шляхів взаємозв’язку, співпраці та формуванню нових партнерських відносин для розвитку інновацій і нових ідей для створення кращого майбутнього.

Організаторами «ЕКСПО-2020» анонсовано програму «Еxpo-LIVE», якою передбачено проведення конкурсів щодо надання грантів, які будуть виділятися на фінансування інноваційних рішень й винаходів, що поліпшують якість життя та мають суспільну цінність.

Програма «Expo-LIVE» передбачає надання грантового фінансування переможцям конкурсу в розмірі до 100 000 дол. США для розвитку та підтримки проектів малих і середніх підприємств, стартапів і перспективних початківців з усього світу.

Прийом заявок на участь у програмі відкривається двічі на рік (найближчий – у квітні 2018 року).

Подати заявку на отримання гранту можуть підприємці будь-якої форми власності, наукові установи, урядові та неурядові організації тощо.

Більш детальну інформацію щодо майбутньої виставки «ЕКСПО-2020» можна отримати на офіційному сайті: https://www.expo2020dubai.com/en/Expo-Live/Innovation або звернутися за електронною адресою: expolive@expo2020.ae


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись