Конкурс проектів “Розвиток інфраструктури підтримки бізнесу в Донецькій та Луганській областях”

30.07.2015
328

Конкурс проектів “Розвиток інфраструктури підтримки бізнесу в Донецькій та Луганській областях”

Проект ПРООН «Економічне та соціальне відновлення Донбасу», що фінансується Урядом Японії, оголошує конкурс проектів «Розвиток інфраструктури підтримки бізнесу Донецької та Луганської областей». У рамках конкурсу передбачено надання грантів на розвиток інфраструктури підтримки бізнесу, як-от: бізнес-інкубаторів, бізнес-центрів, агенцій місцевого економічного розвитку, торгово-промислових палат, навчально-консультативних центрів, тощо. Розмір одного гранту може становити до 50 000,00 доларів США.

Мета конкурсу – розвиток спроможності малого та середнього бізнесу на Донбасі створювати робочі місця. «Що більше ефективних інституцій працює над створенням нових можливостей для приватного сектору, то більше в регіону можливостей для економічного розвитку. Це, своєю чергою, приводить до появи нових робочих місць. Такого роду підтримка необхідна, щоб компенсувати нерівні умови, у яких перебувають сьогодні малі підприємства Донецької та Луганської областе порівняно з аналогічними підприємствами в інших областях України», - розповідає про конкурс Олександр Осовець, фахівець Проекту з зайнятості та підприємництва.

Кінцевий термін подання заявок – до 16 серпня 2015 року. Більш детальну інформацію про умови участі у конкурсі ви знайдете в документах, які можна завантажити на цій сторінці.

***

Проект «Економічне та соціальне відновлення Донбасу» реалізується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Японії і в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевою владою. Загальна мета Проекту – підтримати економічне відновлення на місцевому рівні та покращити умови життя шляхом створення можливостей щодо зайнятості та отримання доходу, а також посилити здатність постраждалого населення Донецької та Луганської областей до працевлаштування і його життєстійкість. Проект включає наступні компоненти:

- відновлення критично важливої економічної інфраструктури;

- розширення можливостей щодо зайнятості та підприємництва;

- зміцнення спроможності місцевих органів влади щодо створення сприятливого середовища для реалізації можливостей підприємницької діяльності та зайнятості.

Проект реалізується в рамках зобов'язань Прем'єр-Міністра Японії Сіндзо Абе щодо надання допомоги Східній Україні, про що було оголошено на засіданні Генеральної Асамблеї ООН у вересні 2014 року. Загальна сума допомоги Японії за час незалежності України – понад 2,9 млрд доларів.

Додаткова інформація (кликнуть тут)


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись