II щорічний українсько-китайський форум економічного співробітництва

23.04.2018
340

У період з 29 по 30 травня 2018 року в м. Київ відбудеться II щорічний українсько-китайський форум економічного співробітництва. Організатором форуму виступають ТПП України та Китайська асоціація розвитку підприємництва за кордоном (China Overseas Development Association).
Головна мета заходу - презентація економічного потенціалу України китайському бізнесу, формування іміджу України як надійного торгівельного партнера та сприяння вітчизняним компаніям у налагодженні ефективних зв'язків з Китаєм.
Темою цьогорічного форуму стане інвестиційний потенціал України. В рамках заходу відбудеться презентація галузей та проектів в сферах АПК, енергетики та енергоефективності, інфраструктури, туризму та інших напрямках, а також ділові переговори з потенційними інвесторами з Китаю. Очікується, що в роботі форуму візьмуть участь понад 75 представників державних і приватних інвесторів з Китаю.
Звертаємось до Вас з проханням запросити зацікавлені компанії та організації області зі своїми інвестиційними проектами до участі у форумі. Участь у форумі безкоштовна за умови попереднього надання заповнених анкет власних проектів.
Прийом заявок на участь у форумі проводить ТПП.
Більш детальну інформацію можна отримати:
- Голята Андрій: +38 (067) 662-96-56, avg-zed@ucci.org.ua;
-Малаховська Станіслава: +38 (044) 279-17-50; +38 (067)232-92-20, e-mail: ems58@ukr.net.

Додаток: реєстраційна форма, анкета інвестиційного проекту на 2 арк.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись