Громадська Організація «Підприємницький Клуб»

09.09.2019
578

12 грудня 2019 р. у м. Київ (Міжнародний Виставковий Центр) відбудеться масштабний всеукраїнський захід «Топ-100 найкращих українських компаній. Працюй в Україні!», який ставитиме за мету презентувати та відзначити найбільш розвинені компанії країни у різних сферах та галузях.

Організатором даного заходу за підтримки державних органів влади, громадських організацій та недержавних міжнародних фондів виступає ГО «Підприємницький Клуб».

Бізнес-Форум "Топ-100 найкращих українських компаній" - це майданчик для діалогу влади та бізнесу. Захід не тільки об'єднує компанії з різних сфер діяльності, підприємців, представників влади, міжнародних інвесторів, але й ставить метою обговорити нагальні питання й визначити пріоритети в розвитку підприємництва в Україні.

Просимо Вас рекомендувати компанії (бажано із контактними даними), які можуть бути запрошені на захід за для презентації економічного потенціалу міста та отримання нагороди за вклад у розвиток економіки України.

Додатково, запрошуємо Вас відвідати захід 12 грудня у м. Києві та взяти участь у нагородженні компаній, які представлятимуть бізнес України.

Будемо вдячні за відповідь надану на електрону адресу: ukraine.eclub@gmail.com

Детальну інформацію щодо заходу можна отримати на сайті https://top100.monet.kiev.ua/ або за контактами +380731404016 / ukraine.eclub@gmail.com

Будемо щиро вдячні за співробітництво та сподіваємося на плідну співпрацю.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись