Енергетична виставка "ONS - 2018" (Норвегія)

07.05.2018
370

За інформацією Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської обласної державної адміністрації повідомляємо наступне.

У період з 27 по 30 серпня 2018 року у м. Ставангер (Норвегія) відбудеться енергетична виставка «ONS-2018” (http://www.ons.no).

Вказаний захід проводиться кожні два роки, починаючи з 1974 року під патронатом Короля Норвегії. У 2016 році виставку відвідали понад 65 тисяч учасників з 99 країн світу.

Виставка «ONS-2018” буде присвячена питанням інновацій в енергетиці. Загальні умови участі компаній передбачають оренду виставкового стенду мінімальною площею 9 кв. м. Власнику стенда надаються необмежена кількість запрошень для гостей, безкоштовні квитки для персоналу стенду, знижка на відвідування конференцій та включення інформації про компанію до каталогу виставки.

Участь у виставці «ONS-2018” дозволить представникам українського бізнесу ознайомитися з передовими технологіями та досягненнями Норвегії у галузі енергетики, представити досвід українських компаній та їх доробки на цьому напрямі, встановити перспективні контакти в рамках галузі.

Щодо питань участі у заході звертатися за контактною інформацією: Jan Morten Auseth, iamo@ons.no, тел. +4751849047.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись