Проєкти, що реалізуються у м.Рубіжне за участю міжнародних організацій протягом 2018-2020 рр.

11.02.2021
300

1. «Впровадження системи електронного документообігу у Рубіжанській міській раді Луганської області» (за підтримки Програми «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East) та USAID), в результаті якого закуплено та отримано ІКТ- і серверне обладнання, закуплено та встановлено систему електронного документообігу, інституціоналізовано кваліфіковані довірчі послуги, розроблено та затверджено нормативні документи.

2. «Впровадження проекту енергозбереження на об’єктах вуличного освітлення міста Рубіжне Луганської області» (за підтримки Фонду «Північна ініціатива гуманітарної підтримки та енергоефективності (Україна)) та Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО), в результаті якого встановлені світильники СДВ - 20 Вт, 54 Вт, 70Вт, , замінено пошкоджені та встановлено додаткові залізобетонні опори, відновлено контури заземлення, виконано роботи на світлофорних об’єктах та встановлено додаткові дорожні знаки, проведена обрізка дерев.

3. «Впровадження проекту енергозбереження на об’єктах вуличного освітлення міста Рубіжне Луганської області» (в рамках проєкту «Людяність і взаємодопомога»: гуманітарної ініціативи проти пандемії - Спільної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження” і Представництва Європейського Союзу в Україні), який передбачав поставку 10 безконтактних термометрів для потреб міської лікарні.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись