XVI Міжнародний промисловий форум 2017

20.11.2017
356

За даними Міжнародного виставкового центру та департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської облдержадміністрації, з 21 по 24 листопада 2017 року на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15, павільйони № 2, 3, входи № З-А, 3-С з боків станції метро «Лівобережна» та р. Дніпро відповідно) відбудеться XVI Міжнародний промисловий форум 2017 -головна подія машинобудівної галузі України.

Міжнародний промисловий форум, присвячений питанням розвитку науково-промислового потенціалу машинобудування, проводиться у складі спеціалізованих виставок:

  • Металообробка (металообробні технології, обладнання та інструмент)
  • УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва)
  • УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали для зварювального виробництва)
  • Гідравліка. Пневматика
  • Підшипники
  • Підйомно-транспортне, складське обладнання
  • УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва)
  • 3разки, стандарти, еталони, прилади (контрольно-вимірювальні прилади,метрологія, сертифікація, лабораторне обладнання)
  • Безпека виробництва (охорона праці, засоби захисту, безпека робочої зони)
  • УкрВторТех (комісійна техніка та обладнання)

Організатор форуму - ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Під час Форуму відбудеться низка конференцій і науково-технічних семінарів, присвячених питанням розвитку науково-виробничого потенціалу машинобудівної галузі, високоефективного маркетингу і менеджменту на промислових підприємствах тощо. Підприємства й організації зможуть продемонструвати весь спектр продукції, що випускається, за різними напрямками діяльності в рамках відповідних тематичних розділів, а відвідувачі – одержати необхідну інформацію та ознайомитися з основними і супутніми технологіями.

Свою участь у XVI Міжнародному промисловому форумі підтвердили близько 350 підприємств, які продемонструють новітню продукцію з 32 країн світу для переоснащення виробничих потужностей, перш за все, машинобудівної галузі. Усе обладнання працюватиме в режимі реального часу.

У рамках Форуму будуть представлені колективні експозиції з Китайської

Народної Республіки, Туреччини, Чеської Республіки та відбудеться XII Міжнародний конкурс професійної майстерності зварників «Золотий кубок Бенардоса-zO 17».

Вхід на виставку для відвідувачів безкоштовний.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами:

(044) 201-11-65, 201-11-58, 201-11-56 та на веб-сторінці: www.іес-ехро.com.ua


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись