Щодо популяризації туристичного потенціалу Луганської області

18.08.2020
563

У травні 2020 року в соціальній мережі Faсebook розпочато функціонування сторінки «Луганщина туристична», що посприяло популяризації туристичного потенціалу Луганської області та значню мірою підвищіло обізнаність населення та потенційних туристів з цікавими об’єктами та подіями в регіоні .

З метою наповнення сторінки Департамент економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму облдержадміністрації на постійній основі проводить збір інформації щодо цікавих об’єктів, туристичних маршрутів, локацій, успішних проєктів, послуг у сфері сільського зеленого туризму, анонсів проведення фестивалів, семінарів, форумів та інших заходів, відкриття арт-об’єктів. Вищевказану інформацію пропонується надавати на електронну адресу vistur@ukr.net з додаванням фото, відеоматеріалів високої якості та коротким описом.

Контактна особа від Департаменту: Олена БЄЛІКОВА, заступник начальника управління – начальник відділу інвестиційної діяльності та туризму управління інвестиційної діяльності, підприємництва та цінової політики, +380507611520.

Посилання на сторінку Луганщина туристична:https://cutt.ly/Sd1EAzH


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись