Про створення сайту Українського торговельного представництва в Китаї

06.07.2016
204

За інформацією Департаменту економічною розвитку, торгівлі та туризму, волонтером Мисенко Д.О., яка проходить навчання у Китайській Народній Республіці, проведено роботу зі створення сайту Українського торговельного представництва в КНР (http://uаtmic.com).
Сайт як волонтерський проект (не є комерційним) створено з метою сприяння розвитку торгово-економічних зв’язків України та Китаю.
На цьому сайті українські експортери можуть розмістити пропозиції товарів та послуг, а китайські підприємці ознайомитись з такими пропозиціями китайською мовою.
Представництво надаватиме можливість українським експортерам безоплатно розміщувати інформацію з пропозиціями товарів та послуг. Ці пропозиції будуть безоплатно перекладатись на китайську мову.
На сайті також буде розміщено загальну інформацію про Україну; про Китай; ділові пропозиції з Китаю; організації сприяння діловому співробітництву у Китаї; державні органи Китаю. Посольство та консульства України у КНР; перелік передових технологій, що стимулюються до імпорту в Китай та іншу корисну інформацію.
Після того, як буде відкрито державне торговельне представництво України в КНР планується передати цьому представництву створену базу пропозицій українських експортерів.
Контакти для довідок: контактна особа - Мисенко Діана, тел.: +8617857097857, email: admin@uatmic.com.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись