Про IX Спеціалізовану виставку "ЄвроБудЕкспо-2019"

02.04.2019
422

За інформацією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) з 5 по 7 листопада 2019 року на території Міжнародного виставкового центру (МВК, м. Київ, Броварський проспект, 15, метро "Лівобережна") відбудеться IX Спеціалізована виставка "ЄвроБудЕкспо-2019".

За умов сталого функціонування економіки, будівельна галузь є однією з найважливіших у народному господарстві: від неї залежить передумови для зростання виробництва в усіх сферах економіки.

Спеціалізована виставка "ЄвроБудЕкспо" - це майданчик для презентації новинок будівельного сектору для споруд виробничого, житлового, соціального, сільськогосподарського призначення:сучасних технологій проектних, будівельних, ремонтних, дизайнерських робіт, матеріалів, консультацій, обладнання, техніки.

Запрошуємо взяти участь у IX Спеціалізованій виставці "ЄвроБудЕкспо-2019", що сприятиме просуванню продукції Вашої компанії яу в Україні, так і за ії межами, зміцненню стійких партнерських відносин, а також розширенню нових бізнес-горизонтів.

За довідками щодо участі у виставці, просимо звертатися до ТОВ "Міжнародний виставковий центр": Броварський проект, 15, м. Київ, 02002, тел./факс: (044) 201-11-68, 201-11-59, e-mail: stroyexpo@iec-expo.com.ua, сайт http://www.iec-expo.com.ua.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись