Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про затвердження тарифу на торгові місця при виїзній (виносній) торгівлі КП «Ринок»

30.12.2020
713

Проєкт рішення виконавчого комітету Рубіжанської міської ради «Про затвердження тарифу на торгові місця при виїзній (виносній) торгівлі КП «Ринок», а також установки тимчасових споруд до 30 кв.м на земельній ділянці переданій в постійне користування , розташовану за адресою: м. Рубіжне, вул. Визволителів,94».

1. Стислий зміст проєкту.

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт рішення виконавчого комітету

Рубіжанської міської ради «Про затвердження тарифу на торгові місця при виїзній (виносній) торгівлі КП «Ринок», а також установки тимчасових споруд до 30 кв.м на земельній ділянці переданій в постійне користування , розташовану за адресою: м. Рубіжне, вул. Визволителів,94».

Проєкт розроблений КП «Ринок» відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності».

2.Інформація про розробника проєкту.

Проєкт рішення разом з аналізом регуляторного впливу проєкту рішення виконавчого комітету Рубіжанської міської ради «Про затвердження тарифу на торгові місця при виїзній (виносній) торгівлі КП «Ринок», а також установки тимчасових споруд до 30 кв.м на земельній ділянці переданій в постійне користування , розташовану за адресою: м. Рубіжне, вул. Визволителів,94»

3.Інформація про спосіб оприлюднення проєкту регуляторного акта.

Проєкт рішення та аналіз регуляторного впливу офіційно оприлюднені на вебсайті: http://www.rmr.gov.ua

4. Інформація про строк прийняття зауважень до проєкту.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта становить 1 місяць з моменту оприлюднення проекту.

5.Інформація про спосіб надання фізичними та юридичними особами зауважень та пропозицій.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта просимо надавати в письмовому або електронному вигляді на адресу КП «Ринок»: 93000,Луганська обл., місто Рубіжне, вул. Менделєєва, будинок 18, квартира 19; e-mail:kprunok2020@ukr.net.

Файли до матеріалу


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись