Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

17.11.2020
639

Проєкт рішення виконавчого комітету Рубіжанської міської ради «Про затвердження тарифу на торгові місця при виїзній (виносній) торгівлі КП «Ринок», а також установки тимчасових споруд до 30 кв.м на земельній ділянці, переданій в постійне користування, розташованій за адресою: м. Рубіжне, вул. Визволителів,94».

1. Стислий зміст проекту.

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету

Рубіжанської міської ради «Про затвердження тарифу на торгові місця при виїзній (виносній) торгівлі КП «Ринок», а також установки тимчасових споруд до 30 кв.м на земельній ділянці переданій в постійне користування , розташовану за адресою: м. Рубіжне, вул. Визволителів,94».

Проект розроблений КП «Ринок» відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності».

2.Інформація про розробника проєкту.

Проєкт рішення разом з аналізом регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Рубіжанської міської ради «Про затвердження тарифу на торгові місця при виїзній (виносній) торгівлі КП «Ринок», а також установки тимчасових споруд до 30 кв.м на земельній ділянці, переданій в постійне користування, розташованій за адресою: м.Рубіжне, вул.Визволителів, 94»

3.Інформація про спосіб оприлюднення проєкту регуляторного акта.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу офіційно оприлюднені на вебсайті: http://www.rmr.gov.ua

4. Інформація про строк прийняття зауважень до проєкту.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта становить 1 місяць з моменту оприлюднення проєкту.

5.Інформація про спосіб надання фізичними та юридичними особами зауважень та пропозицій.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта просимо надавати в письмовому або електронному вигляді на адресу КП «Ринок»:

93000, Луганська обл., місто Рубіжне, вул.Менделєєва, будинок 18, квартира 19;

e-mail:kprunok2020@ukr.net.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись